ul.Syreny 14 / hala nr.2, 01-132 Warszawa Pn.-Pt.8.00-18.00, Sob.10-14 Tel: 505 630 350, 508 191 518

Nawigacje Samochodowe

AutoPlus zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów satelitarnej nawigacji głosowej.AutoPlus zajmuje się sprzedażą oraz montażem :

Dzięki tego typu urządzeniom przestaniesz tracić czas na poszukiwaniu adresów, które są celem twojej podróży i zaoszczędzisz na paliwie. Skrócisz bowiem czas przemieszczania się z jednego miejsca na drugie.System nawigacji głosowej to urządzenie, które jest czymś więcej niż zwykłą elektroniczną mapą. Głosem automatycznego pilota wskazuje najszybszą drogę do celu. Wystarczy określić skąd i dokąd chcesz dotrzeć. Instrukcje głosowe będą na bieżąco cię informować o każdym zbliżającym się manewrze na drodze (skręcie, skrzyżowaniu, rozwidleniu dróg itp.). Jednocześnie na ekranie mini komputera, umieszczonego obok kierowcy będziesz mógł obserwować położenie swojego samochodu. Komputer pokazuje je z dokładnością do kilku metrów. Urządzenie doskonale sprawdza się zarówno na dłuższych trasach, jak i w terenie zabudowanym.

Oferujemy i montujemy

system nawigacji satelitarnej Navroad, Blow, Garmin.

Zalety satelitarnej nawigacji głosowej :
  • prosty w użyciu interfejs użytkownika
  • różnorodność metod wprowadzania i wyszukiwania celu podróży: miejscowość, adres, punkty użyteczności publicznej.
  • automatyczne przeliczanie odległości i czasu jazdy, automatyczna korekta oraz wyznaczanie nowej trasy po zboczeniu z wyznaczonej drogi.
  • w zestawie: mapa Polski i Europy
  • oferujemy poza tym subskrypcje i upgrady do wersji Europa dla AutoMapy